Uczennice Szkoły Muzycznej w Krośnie wśród najzdolniejszych!

W ubiegłym tygodniu podczas uroczystej gali Prezydent Miasta Krosna wręczył stypendia najzdolniejszym uczniom krośnieńskich szkół. Miło nam jest poinformować, że wśród wyróżnionych znalazły się dwie uczennice naszej szkoły; Marianna Sereda z klasy III OSM II stopnia i Zofia Trybus z kasy V OSM II stopnia otrzymały prestiżowe stypendia „Semper in altum” za znaczące osiągnięcia artystyczne. Tradycyjnie już reprezentanci naszej szkoły zapewnili imprezie oprawę muzyczną – Bartłomiej Sawicki odegrał hejnał, a zespół wokalny z klasy III OSM II stopnia zaśpiewał „Piosenkę krośnieńską”, do której muzykę skomponował nieżyjący dyrektor naszej szkoły Tadeusz Opoń, a słowa napisał Kazimierz Lorens. Gratulujemy stypendystkom oraz ich nauczycielom!