Dni Autorskie 2020 – Policealne Studium Animatorów Kultury w Krośnie

Policealne Studium Animatorów Kultury w Krośnie, znajdujące się przy ul. Mirandoli Pika 8 i  kształci w zawodach – Animator tańca, Animator fotografii, Animator działań teatralnych oraz Animator kultury regionalnej. Słuchacze II roku zawodu Animator fotografii przygotowali kolejną odsłonę wydarzenia fotograficznego pt. „Dni Autorskie”. Przedstawiane zdjęcia ukazują warsztat fotograficzny wypracowany w czasie 2-letniej nauki w Studium. Fotografie prezentują różnorodne tematy: zaczynając od szerokiego patrzenia na świat zamknięty w pejzażach, poprzez emocje u portretowanych ludzi, aż po architekturę, w której słuchacze dopatrywali się światła, struktury i faktury obiektów. Wszyscy słuchacze podejmowali te same tematy, jednak prace są obrazem indywidualnej interpretacji i wrażliwości.

W ramach “Dni Autorskich” 16 kwietnia 2020 r. na stronie internetowej Studium www.studiumkrosno.pl oraz na Facebook przedstawiona zostanie prezentacja multimedialna, projekt książki, folder oraz album internetowy, które w pełni pozwolą Państwu dostrzec wszystkie walory przygotowanych fotografii. Przegląd jest w całości opracowaniem obrazów w czerni i bieli.

Wszystko odbędzie się w formie online – bez konieczności wychodzenia z domu.

Mamy nadzieję, że zwrócenie swojej uwagi w stronę sztuki będzie dla Państwa chwilą wytchnienia w tak trudnym dla nas wszystkich okresie.