Zapraszamy na XXIII Sokołowski Konkurs Kultury Muzycznej – Sokołów Małopolski 2022/2023

Szanowni Państwo
Dyrektorzy, Nauczyciele, Instruktorzy,
Uczniowie, Rodzice

Serdecznie zapraszamy uczniów publicznych i niepublicznych szkół muzycznych pierwszego stopnia, uczniów szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych, ognisk artystycznych a także uczestników zajęć pozaszkolnych prowadzonych przez instytucje kulturalne i placówki kształcenia pozaszkolnego do udziału w XXIII Sokołowskim Konkursie Kultury Muzycznej Pod Honorowym Patronatem Andrzeja Ożoga – Burmistrza Sokołowa Małopolskiego.

Preferowane prezentacje:

  • Utwory instrumentalne
  • Utwory wokalne
  • Utwory zespołowe

W dwóch ostatnich latach Konkurs odbywał się w formule online. Tym razem zapraszamy do Sali Widowiskowej Miejsko Gminnego Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim. Mamy nadzieję, że powrót do stacjonarnej wersji naszego przedsięwzięcia spotka się z waszą aprobatą i jak zawsze odpowiecie licznym udziałem w konkursie.

Tak jak w poprzednich edycjach zadbamy o przyjazne Jury, profesjonalne przeprowadzenie imprezy i nagrody dla uczestników. Zgłoszenia przyjmujemy do 11 lutego 2023 roku, a Konkurs odbędzie się w sobotę 25 lutego 2023 roku.

Wszystkie informacje o Konkursie będą zamieszczane na stronie internetowej pod adresem: https://muzyczna.com.pl/category/sokolowski-konkurs-kultury-muzycznej 

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem i do przesłania zgłoszenia za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeń pod adresem: https://forms.gle/LPTf4jgk7YZG7qSU6

Do pobrania:

UWAGA – zmiana numeru rachunku bankowego. Prosimy o pobranie powyżej zaktualizowanego Regulaminu Konkursu.
Aktualny numer rachunku bankowego: 51 1240 4751 1111 0010 9365 6248 (PEKAO SA).