Zapraszamy na XXI Sokołowski Konkurs Kultury Muzycznej – online 2020/2021

Szanowni Państwo
Dyrektorzy, Nauczyciele, Instruktorzy,
Uczniowie, Rodzice

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół muzycznych I stopnia, ognisk artystycznych, szkół podstawowych, uczestników zajęć pozaszkolnych w ośrodkach kultury do udziału w XXI Sokołowskim Konkursie Kultury Muzycznej – online 2020/2021.

Preferowane prezentacje:

  • Utwory instrumentalne – uczniowie szkół muzycznych I stopnia i ognisk artystycznych,
  • Utwory wokalne – uczestnicy zajęć pozaszkolnych (ośrodki kultury, ogniska muzyczne, szkoły podstawowe),
  • Utwory zespołowe – dowolne instytucje edukacyjne lub kulturalne.

W poprzednich latach Konkurs odbywał się w Sali Widowiskowej Miejsko Gminnego Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim. Mamy jednak uzasadnione powody, aby przeprowadzić Konkurs w innej formule niż poprzednie edycje.

Trwamy w stanie ogłoszonej pandemii COVID-19. Aktualna sytuacja zagrożenia epidemicznego nie sprzyja planowaniu imprez w formie stacjonarnej. Aby jednak zapewnić uczestnikom konkursu komfort psychiczny i nie narażać ich na zmienność sytuacyjną postanowiliśmy tym razem zorganizować nasz Konkurs w wersji online. Liczymy na to, że spotka się to z Państwa zrozumieniem.

Tak jak w poprzednich konkursach zadbamy o przyjazne Jury, profesjonalne przeprowadzenie imprezy i nagrody dla uczestników. Mamy nadzieję, że mimo skomplikowanej sytuacji nie poddamy się ogólnemu zniechęceniu i w dalszym ciągu będziemy działać w kierunku promocji edukacji muzycznej.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu i do przesłania zgłoszenia za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeń pod adresem: https://forms.gle/rpRNVWHhA6p4rEfc6

Do zobaczenia i do usłyszenia ONLINE

Do pobrania: