Zapraszamy na II Ogólnopolski Internetowy Konkurs Gitarowy – Gitarowy Mistrz Samodzielnej Pracy 2021

Szanowni Państwo
Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele
Uczniowie, Rodzice

Minął rok od czasu, kiedy kierowaliśmy do Państwa zaproszenie na Pierwszy Ogólnopolski Internetowy Konkurs Gitarowy Mistrz Samodzielnej Pracy 2020. Organizując pierwszą edycję byliśmy pod ogromnym wrażeniem mobilizacji gitarowego środowiska. Ponad 80 zgłoszonych uczestników i 30 laureatów było wyraźnym sygnałem, że konkurs był potrzebny i spotkał się z życzliwym przyjęciem.

W tym roku stawiamy ponownie czoła wyzwaniu i chcemy zaprosić Państwa do udziału w II Ogólnopolskim Internetowym Konkursie Gitarowym – Gitarowy Mistrz Samodzielnej Pracy 2021. Termin zgłoszeń ustalamy na drugą połowę maja, aby dać szansę jak największej ilości uczniów przygotować program. Mamy nadzieję, że konkurs będzie dodatkową motywacją dla adeptów w przygotowaniach do egzaminów.

Konkurs skierowany jest do uczniów klasy gitary szkół muzycznych pierwszego stopnia oraz uczniów szkół prywatnych i ognisk muzycznych, grających na gitarze klasycznej. Formuła publikowania nagrań ma przyczynić się do umocnienia zdrowego współzawodnictwa i możliwości porównania własnych umiejętności z rówieśnikami z całej Polski. Publiczne nagrania na serwisie YouTube umożliwią uczniom znalezienie wzorcowych nagrań utworów przy pracy nad nowym repertuarem w przyszłości.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i do uczestnictwa w konkursie.

Życzę dobrego zdrowia i nieustającej pasji do muzyki!
Łącząc wyrazy szacunku,

Kierownik programowy
Wojciech Jurkiewicz

Do pobrania: